Terapeuci

Nasz zespół wykwalifikowanych terapeutów - specjalistów w swojej dziedzinie terapii - pozostaje do dyspozycji wszystkich tych, którzy gotowi są zmienić swoje życie.

Dla każdego z naszych terapeutów praca to jednocześnie ich wielka pasja życiowa. Naszym mottem jest: "wszystko to co jest dobre dla mojej rodziny i przyjaciół, dobre jest dla każdego poszukującego u nas pomocy" - to skrót myślowy, który pokazuje rodzinne nastawienie do klientów. Każdy z nas jest wzorem tego co mówi, co stosuje i co propaguje.

Beata Miłkowska

Terapeutka Szkoły BNR, bioterapeutka, terapeutka LFT- Life Field Therapy, diagnosta i terapeuta metod biorezonanso- wych, diagnosta CLUE Medical, zajmuje się ziołolecznictwem, pracą z umysłem oraz metodami releksacji.
Beata Miłkowska

Mieczysława Sikorska-Klimczak

Terapeutka metody czaszkowo- krzyżowej. Specjalizując się w terapii czaszkowo-krzyżowej wykorzystuję wiele innych naturalnych technik np.elementy medycyny chińskiej, polarity, theta healling, bowtech, matrycę krystaliczną, refleksologię.
Mieczysława Sikorska Klimczak

Rejestracja

Zapraszamy na konsultacje oraz terapie po uprzedniej rejestracji telefonicznej. Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00

Godziny otwarcia gabinetów:
poniedziałek - piątek
od 9:00 do 19:00

Kontakt

Beata Miłkowska
Mobile: 797 771 209
Email: beata2828@yahoo.it